1399/12/29 جمعه
رونمایی‌ از پروژه دیجیتال مارکتینگ آذربایجان‌شرقی
پروژه دیجیتال مارکتینگ آذربایجان‌شرقی با حضور معاون گردشگری،رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و مسئولان استانی رونمایی شد.

.به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی در این مراسم پروژه دیجیتال مارکتینگ آذربایجان‌شرقی را پروژه‌ای درخور و ارزشمند در راستای معرفی جامع ظرفیت‌های سرتاسر استان عنوان کرد و گفت: توجه به این نکته الزامی است که گردشگری نباید صرفاً متمرکز بر نقطه‌ای ویژه و شناخته شده باشد.
او با بیان این نکته که آذربایجان‌شرقی در سرتاسر خود دارای ظرفیت‌های غنی در حوزه‌های آداب و رسوم، اقلیم، گردشگری سلامت، صنایع‌دستی، محصولات روستایی و ... است که معرفی آنها و تعریف مسیر گردشگری براساس این ظرفیت‌ها امری ضروری می نماید خاطرنشان ساخت که پروژه دیجیتال مارکتینگ استان با فراهم‌سازی عکس‌ها، کلیپ‌ها و تورهای ۳۶۰ درجه مجازی این امکان را فراهم کرده است.
تیموری با بیان اینکه پروژه دیجیتال مارکتینگ آذربایجان‌شرقی نقش مؤثری در توسعه گردشگری شمال‌غرب کشور خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به تعریف مسیر گردشگری شمال‌غرب و غرب کشور که شامل ۹ استان و محوریت آذربایجان‌شرقی است، از این رو اجرای این پروژه و فراهم‌سازی فرصت آشنایی و تحقیق مصور و مستند از جاذبه‌های سرتاسر استان برای گردشگران نقش مؤثری در تعیین هدف و مقصد گردشگران این مسیر گردشگری خواهد داشت.
او درادامه این مراسم از اقدامات و‌ عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان‌شرقی طی ایام نوروز تقدیر کرد و گفت: حفظ سلامت سفر و گردشگری وظیفه مهم و اصلی ماست که خوشبختانه آذربایجان‌شرقی بر اساس عملکرد خود طی ایام نوروز پیشتاز در تحقق این امر و جلب اعتماد مردم در حوزه ارائه خدمات گردشگری است‌.
وی افزود: تأسیسات و واحدهای گردشگری با درایت همیشگی خود این امر مهم را درک کرده‌اند و به این تفکر جمعی رسیده‌اند که عدم رعایت الزامات و پروتکل‌های بهداشتی در وهله اول بزرگترین مشکلات را به حوزه گردشگری وارد و فعالان این حوزه را مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند.
تیموری با تأکید به اینکه مردم‌داری باید، سرفصل تمامی اقدامات ستاد اجرایی خدمات سفر همچنین فعالان حوزه گردشگری قرار گیرد، اظهارکرد: با توجه به اینکه ستاد اجرایی خدمات سفر امسال همکاری تنگاتنگی با ستاد مقابله با کرونا دارد، از این رو مهربانی و گشاده‌رویی همکاران ستاد اجرایی خدمات سفر در راستای انجام کامل اصول و پروتکل‌های بهداشتی در سفرها تا رسیدن به مقصد سلامتی برای تمامی هموطنان، امری ضروری است.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه گردشگری اقتصاد مویرگی برای توسعه و کارآمدی هر منطقه و کشور است، ادامه داد: باید توجه داشت که ایران و به‌خصوص استان آذربایجان‌شرقی دارای ظرفیت‌های متعدد در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است که می‌بایست با افزایش محصولات گردشگری در این استان علاوه بر معرفی ظرفیت‌ها در اقتصاد آن گردشگری را به عنوان یکی مهم‌ترین منابع سود ده تبدیل کرد.
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما