1399/4/25 چهارشنبه
نخستین نشست« کارگروه کودک و نوجوان »پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار شد
نخستین نشست« کارگروه کودک و نوجوان » پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با حضور نمایندگانی از پژوهشکده ها و گروه های پژوهشی این مرکز برگزار شد .

.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ،لیلا کفاش زاده رییس کارگروه کودک و نوجوان پژوهشگاه در این نشست با اشاره به گذشت بیش از یک دهه از فعالیت دفترکودکان و نوجوانان مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه ، با اهداف آموزشی و پژوهشی در حوزه میراث فرهنگی  گفت : این مرکز در این راه از یاری بسیاری از نهاد ها و موسسات آموزشی دولتی و مردمی بهره جسته است.
او تصریح کرد : پس از طی مسیری که آزمون و خطای این راه به شمار می آید حال نیاز به اندیشه ای جدید و خرد جمعی در همه حوزه های میراث فرهنگی به وجود آمده است از همین رو با دستور ریاست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری نخستین نشست این کارگروه با حضور نمایندگانی از پژوهشکده ها و گروه های پژوهشی برگزار شد .
مسئول دفتر کودک و نوجوانان مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ،  در ادامه ضمن معرفی فعالیت هایی که تا کنون در حوزه های مختلف کودک و نوجوان در ایانجام گرفته به بیان برنامه های آتی ، به ویژه با شرایط در پیش روکه  به دلیل همه گیری بیماری کرونا جامعه و به ویژه کودکان ونوجوانان را خانه نشین کرده است، پرداخت.
گفتنی است ، نوشتن آیین نامه ، ارتباط و تعامل با نهاد های مرتبط با حوزه کودکی، همکاری با موزه های دوستدار کودک، برنامه ریزی جهت تولید محتوا، راه اندازی صفحه تخصصی کودک ونوجوان در پورتال و چاپ و نشر مواد آموزشی از مسائلی بود که در این جلسه مطرح شد.
همچنین مقرر شد تا اعضای کار گروه  برای معرفی حوزه های تخصصی خود به کودکان نیاز سنجی کرده  و در طی یک برنامه دراز مدت آن را به محتوای آموزشی تبدیل کنند .


عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما