1397/7/18 چهارشنبهبا حضور هیأت ایتالیایی از موسسه عالی حفاظت و مرمت رم
نشست تخصصی تجارب مشترک حفاظت و مرمت ایران – ایتالیا برگزار می شود
نشست تخصصی تجارب مشترک حفاظت و مرمت ایران – ایتالیا با طرح مباحثی در زمینه تجارب حفاظت و مرمت سنگ، سیستم اطلاعات جغرافیایی ، بانک اطلاعاتی پاسارگاد، طراحی ملات ها و ... توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود .

.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، در بخش نخست این نشست حمید فدایی مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد ، کلودیو پروسپری پورتا معمار متخصص در حفاظت و مرمت و سرپرست هیأت ایتالیایی  ، کارلو یوسائی مرمت گر موسسه عالی حفاظت ومرمت رم ، یاکوپو روسو معمار متخصص درمستند سازی از موسسه عالی حفات و مرمت رم و فرزانه گرامی مسئول مرکز اسناد پایگاه میراث جهانی پاسارگاد سخنرانی خواهند کرد .
دومین بخش این نشست تخصصی با سخنرانی پارسا پهلوان پژوهشگر ، کارلوتا روبینا روتولو و کلاریسا پیلاتو دانشجویان حفاظت و مرمت از موسسه عالی حفاظت و مرمت رم همراه است .
در ادامه زهره حسینی کارشناس ارشد حفاظت و مرمت پایگاه میراث جهانی پاسارگاد ، النا دی سانتیس معمار متخصص در حفاظت و مرمت از موسسه عالی حفاظت و مرمت رم و مارکو کازالدی مهندس عمران موسسه عالی حفاظت و مرمت رم مباحثیر را در خصوص فعالیت هایشان ارایه می دهند .
نشست تخصصی تجارب مشترک حفاظت و مرمت ایران – ایتالیا ساعت 9تا 15روز یکشنبه 22مهر ماه در پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود .
گفتنی است ، فعالیت های مشترک علمی در پایگاه میراث جهانی پاسارگاد براساس تفاهم نامه مشترک بین ایران و ایتالیا و برمبنای تفاهم نامه مشترک با موسسه عالی حفاظت و مرمت ( ISCR ) انجام گرفت .


عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما