1399/3/3 شنبه
پیام تبریک رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری به مناسبت عید سعید فطر
بهروز عمرانی در پیامی ، فرا رسیدن عید سعید فطر را به همکاران محترم وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل استان‌ها و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری تبریک گفت.

.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، در متن این پیام آمده است :
«عید فطر روزی است که نیکوکاران پاداش می گیرند»  «حضرت علی (ع)»
رمضان دیگری را پشت سر نهادیم. ماهی که فصل عبادت و طاعت و موسم پرطراوت بهاران عطر و نماز و دعا و قرآن بود. از شب تا روزش برکات آسمانی نازل می شد، لحظه های سرشار از معنا و معنویت، با توجه بیشتر به خدا، با ترنم دلنشین «تلاوت قرآن» در صبح و شام، با شب زنده داریها و مناجات شبانه اش، با اشکهای سحرگاه و زمزمه های عاشقانه اش، با دستهای گشوده از نیاز، با شبهای قدر با جذبه های نیایش و نماز.
یک ماه عطر حضورش بر جانمان نشست و مهر ظلمت و تباهی از جانمان گسست. اینک به شکرانه یک ماه عبادت و خودسازی، منتظر آمدن عیدی هستیم که تجلی دیگری از رحمت و برکت خداوندی است؛ عید فطر جشن فرا رفتن از خویشتن و شکستن در خود و در نهایت بازگشت به فطرت راستین انسانی است.
ضمن عرض تبریک فرارسیدن این عید به محضر کلیه روزه داران و صائمان درگه حق به ویژه همکاران عزیز و گرامی، از خداوند بزرگ مسئلت دارم که در این روز بزرگ و الهی که مظهر عظمت و شوکت و تجلیگاه کرامت و عزت مسلمین است ما را اهل ضیافت خود قرار داده و عید فطرمان را عید «فطرت» مان مقرر فرماید.
«آمین یا رب العالمین»

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما