1399/12/5 سه شنبهتوسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری صورت گرفت :
اهدای بیش از 14هزار کتاب و مجله به نهاد کتابخانه های عمومی سه استان محروم
14هزارو 805 کتاب و مجله به همت مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، به نهاد کتابخانه های عمومی سه استان محروم اهدا شد .

.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، کتابهای اهدایی در حوزه های میراث فرهنگی، باستان شناسی، حفاظت و مرمت، مردم شناسی، ابنیه و بافت،باستان شناسی ، گردشگری ، هنر های سنتی، زبان شناسی و...  به استان های کرمان ، سیستان و بلوچستان و کهکیلوییه و بویر احمد ارسال شد.
از آنجا که فراهم آوردن امکان مطالعه برای تمامی اقشار جامعه از راه های اصلی دست یابی به عدالت آموزشی است ، این اقدام با همکاری روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، با هدف کمک به ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مناطق محروم و روستایی و تجهیز کتابخانه های این مناطق صورت گرفت.
«ارتباط باستان شناسی و گردشگری فرهنگی» ، «بخش بندی بازار گردشگری» ، «زبان اورارتویی» ، «کاروانسراهای خراسان »، «موزه های روستایی »،« مجله نامه پژوهشگاه» ،« راهنمای حفاظت گران ومرمت گران »،«مجموعه مقالات هفتمین همایش حفاظت و مرمت اشیاءفرهنگی –تاریخی» و... بخشی از عناوین کتاب های ارسالی توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری را شامل می شوند .

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما