1399/12/5 سه شنبهرئیس فراکسیون گردشگری و میراث‌فرهنگی مجلس :
شعار گردشگری و توسعه روستایی از سوی همه دستگاه‌ها مد نظر قرار گیرد
شعار گردشگری و توسعه روستایی باید علاوه بر وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی از سوی همه دستگاه‌ها مد نظر قرار گیرد تا همچون رشد خوب اقامتگاه‌های بوم‌گردی، سایر بخش‌های آن نیز توسعه لازم را پیدا کنند.

.

محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان امروز سه شنبه 5اسفند ماه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی گفت: خوشبختانه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی توجه ویژه‌ای به بحث توسعه گردشگری روستایی دارد و این موضوع کمک شایانی در توسعه مناطق مذکور کرده است.
او افزود: در دوران دکتر مونسان اقدامات بسیار شاخصی در روستاها و شهرهای کوچک برای حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کشور انجام شده که می‌تواند نویدبخش خوبی برای آینده این حوزه باشد.
رئیس فراکسیون گردشگری و میراث‌فرهنگی مجلس اظهار کرد :شعار "گردشگری و توسعه روستایی" باید علاوه بر این وزارتخانه از سوی همه دستگاه‌ها مد نظر قرار گیرد تا همچون رشد خوب اقامتگاه‌های بوم‌گردی، سایر بخش‌های آن نیز توسعه لازم را پیدا کنند.
او در خصوص سفرهای نوروزی اظهار کرد: توجه به انجام سفرهای ایمن و برنامه‌ریزی دقیق برای آن، از دغدغه‌های مشترک ما با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است.
نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی صبح امروز با حضور  علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و میهمانان ویژه این مراسم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شدو تا چهار روز آینده ادامه دارد.
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما