1398/7/16 سه شنبهرییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری :
باید از فرصت رویداد بین المللی ۲۰۲۰ برای مطرح کردن کرمانشاه استفاده کرد
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: باید از رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ در مطرح کردن استان کرمانشاه بهترین استفاده را کرد.

.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری،بهروز عمرانی که در نشست با معاونین اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه سخن می گفت بر ضرورت برنامه ریزی برای اجرای رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ در کرمانشاه تاکید کرد.
او افزود: پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در زمینه احیاء و آموزش هنرهای سنتی در روستاها و مشارکت در مطالعات  بومگردی در استان کرمانشاه آماده همکاری است.
عمرانی با بیان اینکه تصریح کرد: با مشخص شدن روستاهای هدف رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ در استان کرمانشاه در حوزه احیای هنرهای سنتی، آموزش و مطالعات بوم گردی تا ۵۰ درصد آماده مشارکت هستیم.
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با بیان اینکه بومگردی و صنایع دستی با هم متصل هستند، افزود: با توجه به تنوع فرهنگی موجود در کشور پیچیدن نسخه واحد برای بوم گردی جواب گو نیست.
عمرانی با تاکید بر اینکه تا ۱۰ روز آینده باید برنامه عملیاتی و چشم انداز رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰ آماده و مشخص شود، تاکید کرد: باید از این فرصت برای برای مطرح کردن کرمانشاه و توسعه گردشگری آن بهترین استفاده را کرد.
او با اشاره به رویداد همدان و تبریز ۲۰۱۸ تصریح کرد: کرمانشاه ضمن استفاده از تجربه این رویداد باید از آن ها بهتر عمل کند.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما