1398/7/16 سه شنبههمزمان با هفته ملی کودک انجام شد
کارگاه قصه گویی برای کودکان تهران و شهریار
دفتر کودک و نوجوان پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در دومین و سومین روز از هفته کودک سه کارگاه قصه گویی را در مجموعه سعد آباد و دبستان گل نرگس صبا شهر شهریار برگزار کرد .

.

 به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری  ، کارگاه «روایتی کودکانه از قاب هنر » با همکاری مجموعه سعد آباد و پژوهشگاه و به منظور برقراری ارتباط صمیمانه ، تاثیرگذار  و تشویق کودکان برای بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی برگزار شد.
این کارگاه شامل قصه گویی به همراه بازی های خلاقانه ویژه کودکان بود که در آن قصه یک تابلو نقاشی که در همان مرکز در معرض نمایش عموم قرار داده شده ،توسط لیلا کفاش زاده مسئول و پریسا شجاعی کارشناس دفتر کودک و نوجوان پژوهشگاه روایت شد.
در سومین روز از هفته کودک نیز که به نام «محیط زیست و میراث فرهنگی» نامیده شد دو کارگاه قصه گویی و بلند خوانی کتاب «آب چال» توسط پریسا شجاعی کارشناس دفتر کودک و نوجوان پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در دبستان گل نرگس صبا شهر شهریار برگزار شد.
آب چال کتابی است از مجموعه کتاب های سبز که در قالب داستان به معرفی برخی از جانوران و اهمیت و ارزش آب در زندگی آن ها می پردازد.
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما