اخبار

.

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف بلند میراث فرهنگی ایران عزیز، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش  غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همفکران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.

جناب آقای مهندس سید محمد ابراهیم کاظمی، دانش آموخته رشته مهندسی معماری از دانشگاه ملی (شهید بهشتی) در سال 1365 می باشند، ایشان در آغاز در سالهای 66 الی 74 در سازمان جهاد سازندگی به خدمت می پرداختند و از سال 1375 به خانواده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیوستند و عهده دار مدیریت میراث فرهنگی استان کرمان شدند.

با انتقال ایشان به پژوهشگاه میراث فرهنگی به عنوان محققی آگاه به خدمت رسانی پرداختند و  در بازه های زمانی مختلف به عنوان مدیری شایسته در سمت معاون امور اداری مالی و توسعه مدیریت فعالیت داشته اند.

اکنون پس از سی سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند و نام نیک، اخلاق پسندیده و خدمتگزاری شایسته ایشان، الگویی دست یافتنی برای همه ی  همکاران میراث فرهنگی ایران عزیز است. امید است تا با عنایت حق تعالی همواره موفق، تندرست و پیروز باشند.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما