همایش دوازدهم
همایش دوسالانه حفاظت و مرمت اشیاء تاریخی – فرهنگی و تزیینات وابسته به معماری دوازدهمین همایش دوسالانه حفاظت و مرمت اشیاء تاریخی – فرهنگی و تزیینات وابسته به معماری، با در نظر گرفتن رسالت خود به عنوان تنها همایش تخصصی در این حوزه، به دنبال فراهم آوردن فرصتی است برای ارایه تجارب و دستاوردها، تبادل آراء و نظرات و نیز بیان مسائل و پرسش های مطرح در زمینه حفاظت و مرمت ،محورهایی را برای ارایه مقالات در نظر گرفته است. این محورها از میان مهم ترین و کلیدی ترین مباحث مطرح در حال حاضر انتخاب شده و انتظار می رود مباحث و مقالات همایش دوازدهم کمک شایانی به روشن شدن و پرداختن زوایا و جوانب گوناگون این مسائل و محورها نمایند....
دوازدهمین همایش دوسالانه حفاظت و مرمت اشیاء تاریخی فرهنگی و تزیینات وابسته به معماری، با در نظر گرفتن رسالت خود به عنوان تنها همایش تخصصی در این حوزه، به دنبال فراهم آوردن فرصتی است برای ارایه تجارب و دستاوردها، تبادل آراء و نظرات و نیز بیان مسائل و پرسش های مطرح در زمینه حفاظت و مرمت ،محورهایی را برای ارایه مقالات در نظر گرفته است. این محورها از میان مهم ترین و کلیدی ترین مباحث مطرح در حال حاضر انتخاب شده و انتظار می رود مباحث و مقالات همایش دوازدهم کمک شایانی به روشن شدن و پرداختن زوایا و جوانب گوناگون این مسائل و محورها نمایند.
مقالات در این همایش بر اساس نظر داوران و اعضای کمیته علمی در دو بخش جلسات سخنرانی و پوستر ارایه می‌شوند. به دلیل آنکه در نظر است تا مقالات دریافتی همزمان با همایش به صورت مجموعه مقالات آماده و منتشر شوند، به علاوه به منظور تسهیل روند داوری مقالات، در این همایش از شرکت کنندگان درخواست می‌شود تا اصل مقاله را برای داوری ارسال نمایند.
نمایشگاه جانبی همایش دوازدهم، به ارایه تجارب و معرفی فعالیت‌های موسسات، پایگاه‌های پژوهشی و اجرایی و نیز فعالیت بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های حفاظت و مرمت اختصاص یافته است.
از آنجا که یکی از اهداف و ثمرات شرکت در همایش‌های تخصصی‌، گسترش شبکه‌ی ارتباطات حرفه‌ای است، همایش دوازدهم علاوه بر جلسات پرسش و پاسخ، با فراهم ساختن فضایی صمیمی این امکان را در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد تا ضمن آشنایی با دیگر حفاظتگران، امکان بحث و گفتگوی بیشتر در زمینه های مختلف را نیز داشته باشند.
کارگاه های آموزشی نیز به عنوان بخش دیگری از همایش در پی انتقال دانش و افزایش آگاهی در حوزه های تخصصی هستند. در همایش دوازدهم برگزاری دو کارگاه آموزشی پیش‌بینی شده که به شرط رسیدن به حد نساب لازم پس از همایش برگزار خواهند شد.
چشم به راه همه ی شما عزیزان در همایش دوازدهم هستیم.
 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما